Nasza misja

afryka-1219Naszą misją jest przede wszystkim przybliżenie klientom fascynującego świata Afryki. Zanzibar, Tanzania, Namibia!

Gwarantujemy, że organizowane przez nas wycieczki dostarczą Państwu wielu zapierających dech w piersiach przygód oraz wyjątkowych wspomnień!

Nasza ambicją jest zadowolić klientów którzy nam zaufali. Przybliżyć Afrykę, aby to co wydawało się niemożliwe stało się realne….

Nasza oferta skierowana jest do ludzi którzy poszukują czegoś pomiędzy wyjazdami pod palmę a  typowymi „objazdówkami”. Komfort i wygoda w korzystnej cenie to jest to co pragniemy zapewnić naszym klientom na trasie całej wyprawy.

Zadanie jakie sobie postawiliśmy to pokazanie tego co atrakcyjne, niesamowite i często wydające się niedostępne tym wszystkim, którzy żyli w przekonaniu iż dalekie podróże są dla nich trudne do realizacji. Jeżeli lubisz zwiedzać, poznawać nowe terytoria, kraje, zwyczaje ale także potrzebujesz odpoczynku i relaksu to jesteś w odpowiednim miejscu.  Oferujemy wyjazdy z polskim pilotem już od momentu spotkania się na lotnisku poprzez cały okres trwania wyprawy .